responsive site templates


DUYURULAR

Selam Kayra Online Savaşçıları! 

Eski Sunucumuzda karşılaştığımız bazı sorunlardan dolayı Açık Beta'mızın başlangıcında öngörülemeyen rahatsız edici durumlar gerçekleşti.

Şuanda Yeni sunucumuzda bu tarz kritik sorunların olmadığı görünmektedir. Daha önce sesli sohbetlerimiz ve canlı yayınlarımızda Açık Beta sürecinde Sıfırlama durumunun ciddi sorunlarda gerekebileceğini belirttik. Bu durumda son 2 günde çoğunluğu sunucu kaynaklı olarak ortaya çıkan bazı haksız durumlar göz önüne alınarak, oyuncularımızın da verdiği ortak karar ile ileride daha büyük bir mağduriyet yaşanmaması için bugün saat 23:59'da en az 3 günlük bir erişim kesintisi olacaktır.

Bu erişim kesintisi sonrasında, oyundaki tüm hesaplar ve tüm karakterler sıfırlanacaktır. Ayrıca oyunumuzun tekrar erişime açılması ile birlikte, oyunumuzda zaman geçiren tüm oyuncular için telafi ödülü verilecektir

Bu arada karakter dengelemeleri, EXP oranları, Yaratıklar, Ekipman güçlendirme durumları düzenlenecektir ve Mağaza sistemi kısmi olarak devreye girecektir.

1 Ocak 2021

Selam Kayra Online Savaşçıları!

Sizleri çok beklettiğimizin farkında olup, uzun zamandır sizlere daha stabil oyun deneyimi sunabilmek için gecelerimizi gündüzlerimize katarak sizlerin manevi desteğini herzaman arkamızda hissederek ufak ufak son adımlara geldiğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Sizler için daha fazla oyun içeriği ve oynanabilir bir ortam yaratmak için çabalarımızı görmezden gelmediğinizi görüyoruz ve sizlere bunun için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizlerin de bir player olarak beklediği Kayra Online'ın açık beta tarihi 30.12.2020 olarak belirlenmiş olup siz değerli oyuncularımıza bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgilerimiz ile Kayra Online Ekibi.

20 Aralık 2020

Merhaba Kayra Online Savaşçıları!

Açık betaya adım adım yaklaşırken, gönüllü ekibimizde yer almak istiyorsan aşağıdaki linkten bizlere ulaşabilirsiniz.

Sen de Kayra Online ailesine katılmak istersen, detaylar konu linkinde.

Link: TIKLA

20 Aralık 2020