html5 templates


BOSS
HİKAYELERİ 5

Köy Lideri

Tamamen tesadüfi bir şekilde oluşan bu canavarı ilk başta direkt yok etmek istedi Kayra, ancak zekiliği sayesinde Kayra’yı ikna ederek yaşamayı başarmıştı. Görevi o zamanlar sadece yaratıcısına hizmet etmekti. Fakat zeki Asra hizmet ederken sürekli Kayra’yı takip ediyor yaptığı işleri ve büyüleri inceliyordu.

Hayalinde her zaman Kayra gibi bir orduya sahip olmak ve başında geçmek vardı. Yıllarca Kayra’ya hizmet eden bu canavar ilk ihanet edenlerdendi, her fırsatta canavarları dolduruşa getirip Kayra’ya karşı kışkırtıyor ve hep haklı sebepler sunuyordu.

Büyük isyandan sonra Kayra’nın yok oluşuyla projesini hayata geçirmek istedi, ancak yanında kalan çok az sayıdaki canavarlarla bu iş olmayacaktı, bunun farkındaydı. Kayra’dan öğrendiği büyülerle yıllar süren çalışmalar sonucu kendisine tam bağlı bir canavar yaratmayı başarmış ve bir ordu kurmuştu. “Fareler”

Kısa süre sonra bu orduyla diğer canavarların başına geçemeyeceğini anlayan Asra, bir süreliğine bu gücünü diğer canavarlarla birlikte insanlığa karşı kullanmayı tercih etti.