website templates


MESLEKLER

Mobirise

ÜRETİM VE TOPLAMA PUANLARI


Oyunda karakter seviyeniz arttıkça elde ettiğiniz Üretim & Toplama puanlarını dilediğiniz şekilde dağıtarak, oyun dünyası içerisinde bulunan değerli taşları, değerli bitkileri ve madenleri toplayabilir, yine bu topladığınız materyaller ile ekipman üretebilirsiniz. Kayra Online ' da mesleğinizi geliştirmek için, defalarca toplama, üretim yapmanıza gerek yoktur. Karakterinizin seviyesine bağlı olarak elde ettiğiniz puanları herhangi bir şart olmadan mesleklere dağıtabilirsiniz.

Mobirise

EŞYA ÜRETİMİ


Oyun evreninde topladığınız değerli taş, maden, değerli bitkileri veya güçlü yaratıkları öldürerek elde ettiğiniz bazı değerli nesneler ile " Reçete " adı verilen parşömende vadedilen eşyayı üretebilirsiniz.

Reçeteler, oyun içerisinde ki bazı NPC ' ler veya yaratıklardan rastgele şansa elde edilebilir. Her türlü özelliğe ve efsuna sahip eşyaların reçetesinin düşme ihtimali vardır. Reçeteler sizlere aynı eşyayı defalarca üretme imkanı sunar.

Çünkü, öğrenilen reçeteler karakterinize tanımlanır, eşya bir kere üretilse dahi, üretim pencerenizden silinmez. Tekrar tekrar üretilebilir. Öğrenilen reçete karakterden silinemez, çıkarılamaz, satılamaz.