portfolio website templates


BOSS
HİKAYELERİ 8

Savaş Ustası

Sadece savaşmak için yaratılmıştı adeta, Kayra’nın başkomutanı kendisini Kayra’ya adamış asil bir savaşçıydı. Görevini en iyi şekilde yerine getiren, Kayra’ya yapılan hatalara affı olmayan usta bir savaşçıydı ilk zamanlar. Ta ki Kayra’nın onu kullandığını anlayana dek. Tek bir görevi vardı, hizmetine verilen canavarlarla birlikte Irkları ve onların krallarını yok etmek!

Dünya’ya ne için gelmişti? Sürekli bunu sorguluyordu. Hiçbir amacının olmadığını, sadece köle gibi Kayra’ya hizmet ettiğinin farkına vardıkça bu durumu hazmedemez hale gelmişti. Bir gün en güvendiği askerleri yani orkları toplayıp onlara; “Büyük bir savaşa gireceğiz, bu savaş Kayra’ya karşı olsa bile benimle misiniz?” diye sordu. Olumlu yanıtları gördü ve isyan ateşini yaktı. Komutan Ork önce kendisine bağlı Ork birliklerini, daha sonra diğer çeşitli canavarları büyük isyana hazır hale getirdi.

Diğer canavarlardan aldığı büyük destekle ne kadar doğru bir karar aldığını anlamıştı ve büyük savaşı başlattı, kölelikten kurtulmak, özgür olmak için Kayra’nın yok olması şarttı. Nitekim istediğini aldı; Kayra yok oldu, kendisi ise özgür bir savaşçı...