responsive site templates


BOSS
HİKAYELERİ 3

Yenilmez!

Canavarların isyan seslerinin başlamasına ilk başlarda aldırış etmedi Kayra. Tahmin etmiyordu büyük bir birliğin karşısına çıkacağını. İsyan seslerinin artmasıyla birlikte, bu kez ırklara karşı değil ilk defa canavarlara karşı bir canavar tasarladı ve çok geçmeden Zodah’ı büyük bir güç olarak çıkarttı canavarların karşısına.

Zodah, Kayra hariç her şeyi yok etmek için tasarlanmıştı, sadece onu tanıyor ve itaat ediyordu. Savaşın başlarıydı henüz, hiçbir güç onun karşısında duramıyordu ve gücüne boyun eğmek zorunda kalıyordu, hatta isyanı başlatanlar yenilgiyi kabullenmeye başlamışlardı bile. Savaş alanına indi Kayra, çünkü Zodah’a güveniyordu ve savaşı kazanıyordu. Kibirli bir şekilde etrafa baktığı sırada hiç beklemediği bir anda Komutan Ork'tan aldığı darbeyle yere düştü ölümsüz sanılan Kayra. Çok da fazla gücü kalmamıştı Kayra'nın, Zodah’ı oluşturmak için gücünün büyük bir kısmından feragat etmiş, eski gücünü toplamasına da daha çok zaman vardı.

Kayra'nın düştüğünü gören Trex sağ ayağıyla Zodah’ın üzerine bastı ve kazanıyoruz edasıyla etrafa bakarken Azrail’in yardım için getirdiği Yutpa yaptığı büyüyle Trex’i kaskatı bıraktı. Olduğu yere düşen Trex hareket edemez bir hale gelmişti. Savaşın tekrar yön değiştirdiği düşünülürken Kayra bir anda daha önce hiç görülmemiş bir alevin içerisinde buldu kendisini ve yanında sadık Azrail’i vardı. Kimse o an ne olduğunu anlamamış sadece yanan alevi izliyordu. Alev etkisini yitirdiğinde Kayra’nın üzerindeki erimiş metal parçaları ve Azrail kalmıştı geriye. Böylesine güçlü bir alevi ortaya çıkaran Zodah’tan başkası olamazdı…