Mobirise


BOSS
HİKAYELERİ 1

Yenilmezi yenilmez yapan güç!

Kayra, yenilmezi ortaya çıkartmıştı ama ona güvenmesine rağmen içinde sürekli bir huzursuzluk hakimdi. Kendisi için çalışan Zodah’ın bir gün yoldan çıkıp kendisine karşı olabilme ihtimali bir kurt gibi beynini kemiriyor ve buna kayıtsız kalamıyordu.

Bu duruma karşı bir düşünce belirdi kafasında, başka bir canavar ortaya çıkarıp Zodah’ın gücünü ondan almasını sağlayabilirdi. Bu sayede Zodah kendisine karşı olduğu an, o zayıf ancak Zodah’ın güç kaynağı olan canavarı yok ederek Zodah’ı da yok edebilecekti çok basit bir şekilde.

Çok geçmeden düşüncesini gerçekleştirdi ve Meran’a Zodah’ın haberi dahi olmadan güçlerini yerleştirmeyi başardı. Ancak çok önemli bir şeyi farketmedi. Zodah’ın zihninin de bir kısmını Meran’a aktaran Kayra çok geçmeden Meran’ın kendisine değil Zodah’a itaat ettiğini görmeye başladı. Bu öylesine büyük bir hataydı ki artık aksi bir durumda Zodah’ı nasıl yok edeceğini planlamaya başladı.

Çok kısa bir süre sonra bu büyük hatanın bedelini ödemeye başladı Kayra, Meran düşündüğü gibi Zodah’a sadece yardımcılık veya kölelik yapmıyordu, çok daha fazlasıydı…